Mağaza

Gizlilik Politikası

Web sitemiz istanbulvozol.com adresine girmiş olan tüm kullanıcılar, gizlilik politikamızı okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır. Sözleşmenin devamı boyunca kişi ve taraflar şu şekilde anılacaktır:

Web sitesi ve firma sahiplerinin tümü: Satıcı

Web sitemize giriş yapan, alışveriş yapan tüm ziyaretçiler: Alıcı

Alıcı olarak tanımlanan taraf, sipariş esnasında verdiği isim, soy isim ve iletişim bilgileri ile taraf alınacaktır.

Satıcı olarak tanımlanan taraf, 6502 sayılı kanuna uyum sağlayacak ve firma sahibi olarak taraf alınacaktır.

Ürün

Web sitemizde yer alan ürünlerin fiyatları, KDV dahil bir şekilde belirlenmektedir. Kargo haricinde herhangi bir şekilde alıcı üzerinde ekstra maliyet çıkartılmamaktadır.

Ödeme ve Teslimat

Kapıda ödeme ile alınmış olan siparişlerde, taraflar eksiksiz olarak kargosunu alacağını beyan etmiş kabul edilmektedir. Ürünün teslim alınmaması durumunda, satıcının; alıcı üzerinde kanuni hak iddia etmesi söz konusudur.

Satıcı, kargo kaynaklı gecikmeler yaşabilir. Böyle bir durumda istanbulvozol.com adresinin herhangi bir şekilde sorumluluğu bulunmamaktadır.

Ürünlerimiz, peşin olarak alındığı için herhangi bir gecikme faizi uygulanmamaktadır.

Genel Kurallar

Alıcı, ürün ile ilgili verilen bilgileri detaylı bir şekilde okumalı; doğrulamalıdır. Aksi halde oluşacak mağduriyetlerden satıcı sorumluluk sahibi değildir.

Alıcı, ürününü 30 gün içerisinde teslim almalıdır.

Ürün, verilen adres dahilinde 3. Bir kişiye teslim edilecek ise; bu kişinin kargoyu almaması durumunda satıcı kesinlikle sorumlu tutulmamaktadır.

Kargo bedeli, alıcı tarafından ödenmelidir.

Alıcı, vaat ettiği ödeme yönteminin haricinde ikincil bir ödeme yöntemi kullanamamaktadır.

Satıcı, siparişi teslim edemeyecek bir yükümlülük altına girdiği taktirde 3 gün içerisinde alıcı tarafa bilgi vermek ile yükümlüdür.

Alışveriş işleminin tamamlanmasının ardından, satıcı tarafından alınan bilgiler; 3. Kişi veyahut da kişiler ile paylaşılmayacaktır.