Elektronik sigaranın en dişli rakibi olan puff sigaralardır. Puff fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olanlar elektronik sigarayı bırakıyor!

Puff sigaralar normal elektronik sigaralarla aynı özelliklere sahip tek kullanımlık ürünlerdir. Evet, yanlış duymadınız. Bu ürünlerin bakım ve likit doldurma gibi teferruatları yoktur. Bunun yerine kullanılmaya hazır olarak satılır ve bittiğinde atılır. Kullan at olmalarının temel sebebi ekonomik elektronik sigara isteyenlere hitap ediyor olmasıdır. Aksi durumda sıradan bir elektronik sigaradan farkı kalmayacak ve son derece pahalı olacaktır.

Farklı Modellerde Puff Fiyatları

Her ürün kategorisinde olduğu gibi puff sigarada da çeşitli modeller bulunur. Satın alacağınız modele göre puff fiyatları değişkenlik gösterir. Fakat normal elektronik sigara ile karşılaştırıldığında hem çok daha kolay kullanılır hem de ciddi fiyat farkına sahiptir.

Kullan at olarak tasarlandığı için bozulma gibi bir ihtimali bulunmaz, oysa ki sıradan elektronik sigaralar her an bozulma riski taşır. Puff sigara modelleri hem yeni başlayan kişilere hem de normal elektronik sigaradan sıkılmış olan profesyonellere göre tasarlanmıştır. Böylelikle kafanızda ciddi fiyatlara elektronik sigara alma fikri varsa, önce puff sigara kullanmaya başlayarak acemiliğinizi atabilirsiniz.

Bu cihazlar kullan at özelliğine sahip olduğu için puff fiyatları arasında ciddi derecede fark bulunmaz. Her birinin ayrı ayrı şık tasarımları olduğunu da belirtmek gerekir. Ortalama bir puff, derin nefes alarak kullanıldığında, 1500 – 2000 nefeste tükenir. Eğer bir tane puff istiyorsanız sitemizdeki uygun fiyatlı modellere göz atabilirsiniz.